Chcesz, zdobyć pewność siebie przed kamerą i zacząć docierać do ludzi z angażującym przekazem w formie live video? 

Sprawdź, co mam Tobie do zaproponowania w ramach szkolenia GO LIVE, które rusza już 26 listopada.

Ta propozycja, całkowicie odmieni Twoje podejście do nagrywania:

  • zdobędziesz pewność siebie przed kamerą

  • nauczysz się przygotowywać charyzmatyczne i angażujące wystąpienia przed kamerą

  • zoptymalizujesz swoje warunki nagrywania i poznasz zasady dobrej prezentacji przed kamerą

  • Opracujesz swoją strategię działania na tworzenie treści w formie live video

  • Będziesz wiedzieć jak się przygotować do nagrania, co robić w trakcie, żeby wyszło tak jak chcesz, a nie tak jak wyjdzie przypadkiem

To szkolenie ma formę bardzo zindywidualizowaną. Nie jest to zautomatyzowany kurs online. Jest przeznaczone dla ograniczonej liczby uczestników. Będzie w nim czas na pracę z każdym uczestnikiem indywidualnie. Udział w tym szkoleni ma zagwarantować Ci, że zdobędziesz wiedzę, której potrzebujesz, ale przede wszystkim konkretną informację zwrotną, co działa a co nie akurat u Ciebie, a także opracujesz strategię działania dla swojej marki, swojego biznesu i swoich działań w sieci w oparciu o content video marketing ze szczególnym uwzględnieniem formatu live video! A po 6 tygodniach od zakończenia szkolenia umówimy się raz jeszcze by sprawdzić co zadziałało!

Więcej szczegółów tu: Szkolenie GO LIVE

Jeżeli zadecydujesz się dołączyć, to moja rada, poczekaj z zakupem do piątku, ale nie dłużej 🙂 W piątek od godziny 6.00 do 23.59 z okazji Black Friday cena szkolenia będzie niższa o 10% na każdy z pakietów! Aby skorzystać z promocji wystarczy jak w polu kodu rabatowego wpiszesz BF10 i już dołączysz w niższej cenie, a już od poniedziałku 26 listopada ruszamy z działaniem!

Jeżeli masz pytania o szkolenie pisz śmiało: kontakt@teacherka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.