Kurs: Wykreuj swój wizerunek przed kamerą
Wiem jak pracować z ludźmi tak, by wydobyć ich potencjał na scenie i przed kamerą.

Uczę aktorstwa młodych ludzi, którzy z wystąpieniami przed publicznością dopiero zaczynają się oswajać. Przygotowuję produkcje teatralne z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Niekiedy pracuję z zawodowymi aktorami, ale przede wszystkim są to zapaleni amatorzy.

Jestem instruktorem teatralnym, pedagogiem dramy i absolwentką akademii praktyk teatralnych w Gardzienicach. Teatrem i nauczaniem zajmuję się od 12 lat.

Teraz uczę online ludzi działających online. Głównie kobiety. Te, które nie potrafią zebrać się do nagrania siebie na video, albo które nie są z tych video dostatecznie zadowolone.

Nie uczę tego, jak to zrobić technicznie bądź jak montować, ani też coachingowo jak się odważyć, tylko jak to zrobić warsztatowo by wykorzystując swój naturalny potencjał i techniki aktorskie stworzyć przed kamerą najlepszą wersję siebie, taką którą chcemy zaprezentować światu, jakich błędów przed kamerą nie popełniać i ogólnie jak zrobić tak, by być przed kamerą taką jaką sobie w głowie wymyślimy, zależnie od tego jaki wizerunek chcemy kreować.

MASZ OCHOTĘ NA WIĘCEJ?
Będę zachwycona jeżeli dołączysz do osób zainteresowanych tym jak pracuję.

Wpisując się na listę otrzymujesz dostęp do lekcji video przygotowanej specjalnie dla zainteresowanych.

Sprawdź co i jak.