Summer School „GO LIVE” to wirtualna letnia szkoła nagrywania. A konkretnie nagrywania transmisji live i instastories.

Program Summer School „GO LIVE” stworzyłam dla osób, które chcą robić live’y i instastories, ale nie wiedzą do końca po co, lub nie czują się w nich jeszcze zbyt dobrze.

Często wygląda to tak:

Wiemy, że dobrze jest robić live’y, wiemy, że wystarczy kliknąć przycisk na żywo i transmisja się zacznie, ale tak do końca nie wiemy po co, jakie korzyści można z tego mieć, jakie formaty live’y mogą przybrać, jak je strategicznie wykorzystać w naszych działaniach w social mediach i najważniejsze czy to coś dla nas.

Zdarza się, że słyszę takie zdania:

„Nie czuję tych stories, nie wiem po co je robić i o czym” „Nie mam pomysłu na te live’y” „Stresuje mnie to, nie wiem czy to dla mnie.” „Nie wiem jak to technicznie ogarnąć, żeby mnie było dobrze słychać, a żebym nie musiała kupować drogiego sprzętu.” „A jak przestać się bać?”

I właśnie dlatego stworzyłam program Summer School „GO LIVE”, aby to wszystko sobie od początku do końca poukładać. I zabrać się za to w bezpiecznej przestrzeni, a więc grupie osób wspólnie pracujących nad tym samym, z podobnymi rozterkami i niepewnością: „czy tak jak robię jest dobrze”

W Summer School „GO LIVE” chodzić będzie o to, aby znaleść odpowiedzi na pytania:

po co robić live’y, jakie formy mogą live’y przyjmować , o czym robić live’y, czym nagrywać by uzyskać najlepsze efekty przy małym budżecie i bez inwestowania w drogi sprzęt, jakie są zasady dobrej prezentacji przed kamerą. Po co robić stories, a więc video efemeryczne, które znika po 24h.

A w bonusach będzie można się również dowiedzieć: jak mówić wyraźniej i brzmieć lepiej, jak przygotować idealny makijaż przed kamerę, a także jak zmontować materiał live, aby go później wykorzystać.

Praca w trakcie Summer School „GO LIVE” nie ma być ciężka i wymagająca. Pokażę, że można do live’ów podejść lekko i z przyjemnością. Dostosować live’y do swoich potrzeb i możliwości, a nie siebie do live’ów. Format live video jest wspaniałym interaktywnym formatem, który możemy wykorzystywać wszyscy i naprawdę duża szkoda byśmy tego nie robili 🙂

Program trwa od 2 do 16 lipca 2018, ale dostęp do nagrań i materiałów bonusowych będzie na rok, więc będzie można wrócić do tego w dowolnym momencie.

Zapraszam do Summer School „GO LIVE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.