Chciałabyś nagrać swoje video i pomyśleć „Jest świetnie”

Myślisz o video, live czy webinarach? Interesują cię tematy kreowania wizerunku przed kamerą? A może twoje serce bije dla podcastu i chcesz popracować nad swoim głosem.

Dobrze trafiłaś.
  • Chcesz czuć się dobrze przed kamerą i mieć wpływ na swój wizerunek online?

  • Być może nagrywasz już swoje video i live’y, ale nie do końca jesteś z nich zadowolona i nie wiesz jak to zmienić.

  • A może peszy Cię nagrywanie video z Tobą w roli głównej, bo głos nie taki, a jak się ustawić, a co zrobić z rękami, a lepiej stać czy siedzieć, a jestem zbyt sztywna albo zbyt chaotyczna, i co jeśli wszystko się poplącze…

Spokojnie wszystko jest do zrobienia. Nie musisz urodzić się z talentem aktorskim, aby wyglądać przed kamerą świetnie. Nauczysz się!

PODPOWIEM CI JAK.

Cel w jakim piszę tego bloga.

Stworzyłam ten blog po to, by uczyć jak można lepiej prezentować się przed kamerą. Moim celem jest dostarczanie wiedzy i inspiracji. Zależy mi również na tworzeniu społeczności, która będzie się dopingować i wspierać. Jeżeli masz ochotę dołączyć, zapraszam Cię na mój profil na FB.

Od czego warto zacząć.

1. Przeczytaj post: Praca z głosem

2. Pobież darmowe lekcje w których pokazuję jak rozgrzać aparat mowy przed wystąpieniem i podpowiadam jak przygotować się do nagrań video czy live.

Pozostańmy w kontakcie.

Jeżeli nie chcesz przegapić nowych wpisów na blogu, to najlepiej jeśli zapiszesz się na mój newsletter. Piszę, gdy mam do przekazania coś interesującego lub ważnego, również o rzeczach, których nie znajdziesz na blogu. To szybki i łatwy sposób kontaktu. A jeśli mój newsletter nie będzie dla Ciebie wartościowy, w każdym momencie możesz się wypisać.

MASZ OCHOTĘ NA WIĘCEJ?

Będę zachwycona jeżeli dołączysz do osób zainteresowanych tym jak pracuję.

Wpisując się na listę otrzymujesz dostęp do mini szkolenia: Jak lepiej prezentować się przed kamerą.

Jak lepiej prezentować się przed kamerą!