Chciałabyś nagrać swoje video i pomyśleć „Jest świetnie”

Myślisz o video, live czy webinarach? Interesują cię tematy kreowania wizerunku przed kamerą? A może twoje serce bije dla podcastu i chcesz popracować nad swoim głosem.

Dobrze trafiłaś.
  • Chcesz czuć się dobrze przed kamerą i mieć wpływ na swój wizerunek online?

  • Być może nagrywasz już swoje video i live’y, ale nie do końca jesteś z nich zadowolona i nie wiesz jak to zmienić.

  • A może peszy Cię nagrywanie video z Tobą w roli głównej, bo głos nie taki, a jak się ustawić, a co zrobić z rękami, a lepiej stać czy siedzieć, a jestem zbyt sztywna albo zbyt chaotyczna, i co jeśli wszystko się poplącze…

Spokojnie wszystko jest do zrobienia. Nie musisz urodzić się z talentem aktorskim, aby wyglądać przed kamerą świetnie. Nauczysz się!

PODPOWIEM CI JAK.

Cel w jakim piszę tego bloga.

Stworzyłam ten blog po to, by uczyć jak można lepiej prezentować się przed kamerą. Moim celem jest dostarczanie wiedzy i inspiracji. Zależy mi również na tworzeniu społeczności, która będzie się dopingować i wspierać. Jeżeli masz ochotę dołączyć, zapraszam Cię na mój profil na FB.

Od czego warto zacząć.

1. Przeczytaj post: Praca z głosem

2. Pobież darmowe lekcje w których pokazuję jak rozgrzać aparat mowy przed wystąpieniem i podpowiadam jak przygotować się do nagrań video czy live.

Pozostańmy w kontakcie.

Jeżeli nie chcesz przegapić nowych wpisów na blogu, to najlepiej jeśli zapiszesz się na mój newsletter. Piszę, gdy mam do przekazania coś interesującego lub ważnego, również o rzeczach, których nie znajdziesz na blogu. To szybki i łatwy sposób kontaktu. A jeśli mój newsletter nie będzie dla Ciebie wartościowy, w każdym momencie możesz się wypisać.

MASZ OCHOTĘ NA WIĘCEJ?

Będę zachwycona jeżeli dołączysz do osób zainteresowanych tym jak pracuję.

Wpisując się na listę otrzymujesz dostęp do lekcji video przygotowanej specjalnie dla zainteresowanych.

wpisuję się na listę!