Video Wyzwanie: nagrywanie i montowanie! Startujemy już we wtorek 26 listopada o godzinie 20.00 Chciałabym, żebyście nieco „odkleili się” od ekranu, spojrzeli szerzej i nauczyli się nagrywać również to, co nie jest związane bezpośrednio z wami. Dzięki takim próbom poznacie szerszy kontekst tego, czym może być nagrywanie, a następnie podejmiemy się montowania stworzonych przez Was filmików. Tym razem pójdziemy bardziej w stronę video niż w stronę live.

_________________________________________________

Wielu z Was w swoich biznesach oprócz pokazywania siebie chciałoby jeszcze móc pokazywać i mówić o tym, czym się zajmuje, jak tworzy swoje produkty, jak z nich korzysta czy jak pracuje ze swoimi klientami. Nie jest to więc jedynie pokazywanie siebie, a pokazywanie innych twarzy biznesu – całej otoczki, która jest niezwykle ważna. Tworzy ona bowiem markę.

Do tego przyda się nam właśnie MONTAŻ. Pokażę wam jak stworzyć intro, outro, a także poszukamy wspólnie muzyki pod filmy i…nauczymy się te filmy convertować pod odpowiednie medium.

_________________________________________________

Video Wyzwanie: nagrywanie i montowanie! Jaki jest plan?

Wyzwanie będzie trwało 6 dni – od 26.11 do 1.12.

Rozpoczniemy je webinarem we wtorek 26.11 o godzinie 20.00 –
Najczęstsze błędy z i przed kamerą, które niszczą Twoje nagrania!
poprowadzimy go razem z Piotrem Królem – innym specjalistą od video i spraw technicznych związanych z nagrywaniem.

Przez kolejne dni będziecie ode mnie otrzymywać pomysły i inspiracje do nagrań, które będziecie tworzyć, montować i…pokazywać nawzajem! Chodzi o tworzenie skondensowanych, małych form i pokazanie sobie i innym, że można! Chciałabym, żebyście tworzyli i nawzajem się inspirowali, by stawać się lepszymi twórcami.

W tym wyzwaniu chodzi również o znalezienie swojego własnego stylu tak, by było to zgodne z waszą marką. Staniemy po oby stronach kamery i spróbujemy połączyć dwie formy, aby wzbogacało to Waszą markę.

Pokażę Wam również programy służące do szybkich montaży. Zarówno na smarfony jak i komputery. I nauczę Was jak z nich korzystać! Może wspólnie coś zmontujemy?

Będę Was wspierać i inspirować podczas tego wyzwania.

Już nie mogę się doczekać!

_________________________________________________

Zapisy

Aby wziąć udział w wyzwaniu, konieczny jest zapis na wyzwanie. Możesz się zapisać pod tym linkiem: http://wyzwanie.teacherka.pl