Premiera kursu: Jak mówić mocnym i wyrazistym głosem. Przed kamerą, przy mikrofonie i na scenie.

Jak mówić mocnym i wyrazistym głosem

Osoby, które mówią mocnym i wyrazistym głosem są odbierane jako bardziej wiarygodne.

Barwa głosu ma ogromne znaczenie dla słuchacza. Zwykłe „dzień dobry” wypowiedziane dźwięcznie, czysto i mocnym, pewnym głosem zostanie inaczej odebrane niż takie ciche i niepewne.

Musisz wiedzieć, że słowa, które wypowiadamy są wyłapywane i odbierane a następnie interpretowane przez odbiorcę w sposób podświadomy.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś założyć, że ktoś jest wesoły, smutny, podenerwowany, obrażony tylko na podstawie jego barwy głosu? Czy dostrzegasz zależność między mówieniem pewnym głosem, a nieśmiałym, kiedy chcesz sprzedać swoje produkty lub o nich opowiedzieć? To, jakim głosem mówisz kształtuje komunikat, który dociera do odbiorcy.

Dlatego właśnie świadome używanie głosu i praca nad nim są niezwykle ważne! Każdy może mówić mocnym, silnym i wyrazistym głosem. Wymaga to systematycznej i świadomej pracy w oparciu o konkretne ćwiczenia wykonywane w odpowiedniej kolejności.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem!

Osoby zapisane na listę jako pierwsze otrzymają informacje o szczegółach i starcie kursu oraz będą miały możliwość dołączenia do kursu w niezwykle korzystnej cenie.

ZAPISY DLA ZAINTERESOWANYCH: TUTAJ

Z czego składa się kurs? „Jak mówić mocnym i wyrazistym głosem.”

Kurs będzie się składał z lekcji video, podczas których pokażę Ci, krok po kroku, co robić i jak pracować nad  głosem. Będziesz wykonywać lekcje razem ze mną, dzięki czemu niczego nie pominiesz. Będziesz się przy tym dobrze bawić, bo praca z głosem jest niezwykle przyjemna. Możesz mieć pewność, że o to zadbam.

Oprócz lekcji video otrzymasz również lekcje w formacie pdf i check listy do każdego etapu. Pozwoli Ci to wracać do konkretnego ćwiczenia bez konieczności oglądania nagrania.

Wszystkich uczestników kursu zaproszę rownież na szkolenie na żywo, które odbędzie się…

Jeśli nie będziesz mieć możliwości uczestniczenia na żywo nie przejmuj się. Szkolenie zostanie nagrane i dołączone do panelu kursu, dzięki czemu będzie mieć możliwość nadrobienia szkolenia w dowolnym momencie.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  •  chcesz nagrywać podcasty, medytacje, afirmacje, video lub inne formy, ale nie podoba Ci się do końca to jak brzmisz,
  • masz wrażenie, że w twoim głosie nie słychać siły, którą chcesz wyrazić
  • w Twoich wypowiedziach pojawia się dużo pauz,
  • Twój głos nie jest dostatecznie dźwięczny,
  • mówisz niewyraźnie
  • często przy dłuższych wypowiedziach zasycha Ci w gardle,
  • po dłuższym mówieniu czujesz dyskomfort, ból lub drapanie w gardle.

Jak mówić mocnym i wyrazistym głosem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.