Wiem jak pracować z ludźmi tak, by wydobyć ich potencjał przed kamerą i na scenie.

Mogę nauczę Ciebie jak lepiej prezentować się przed kamerą. Jak angażować swoich widzów. Jak tworzyć swój wizerunek przed kamerą w oparciu o Twoje naturalne predyspozycje, tak by prezentować się autentycznie i jednocześnie wyraziście. Jak pracować głosem, tak by brzmiał mocno i wiarygodnie.

Nie trzeba urodzić się z talentem aktorskim by wypadać przed kamerą świetnie!

Jestem instruktorem teatralnym, pedagogiem dramy i absolwentką akademii praktyk teatralnych w Gardzienicach. Pracą na scenie i nauczaniem zajmuję się od 12 lat.

Uczę tego jak wykorzystać niektóre techniki aktorskie i filmowe do tego, aby tworzyć przed kamerą swój spójny i wyrazisty wizerunek. Jak panować nad swoim ciałem, głosem, wypowiedzią. Jak opanować stres i przekierować go z korzyścią dla siebie.

BUDUJ SWOJĄ MARKĘ OSOBISTĄ W OPARCIU O CONTENT VIDEO MARKETING

Będąc w sieci, tworzysz swoją markę osobistą mniej lub bardziej świadomie. Dzięki nagraniom, Twoja marka, staje się bardziej rzeczywista, realna.  Poprzez tworzenie treści video, możesz dać się poznać i zbudować relacje z odbiorcami i  potencjalnymi klientami

W swojej pracy pokazuję, jak krok po kroku tworzyć content w różnych formatach video (live, video, stories), tak, by wspierał rozwój Twojej marki.

 
Jeżeli chcesz pracować ze mną możesz

Zacząć od pobrania darmowych treści w sekcji – DO POBRANIA

Zobaczyć co aktualnie dostępne jest w – SKLEPIE

Zamów szkolenie dedykowane!

Chcesz, abym to ja przyjechała do Ciebie i pracowała wyłącznie z Twoim zespołem? Zobacz ofertę szkoleniową dla firm i organizacji – LINK  

Zapraszam do kontaktu pod adresem: kontakt@teacherka.pl