Live, live, live, video, video, video…
Dużo tego obecnie. Czasami dostaję pytania, czy to ma sens i po co to robić? Za każdym razem odpowiadam: TAK TO MA SENS! Po czy tłumaczę po co to robić.
Ponieważ strategia w prezentowaniu się przed kamerą jest kluczowa by to miało sens i byśmy mogli być zadowoleni z rezultatów, które sobie założymy.
Dlatego w wydarzeniu, które właśnie startuje będę odpowiadać, na różnego rodzaju zapytania, kwestie i wątpliwości związane z prezentacją przed kamerą.
Serdecznie Cię na nie zapraszam!
Wydarzenie: PRZYGOTUJ SIĘ BY POKAZAĆ SIĘ ŚWIATU
DLA KOGO
Dla wszystkich , którzy myślą o prezentowaniu się przed kamerą, w formie live video czy video, albo zastanawiają się czy warto. Rownież dla tych, którzy już wykorzystują te formy komunikacji, ale chcą je ulepszyć.
CO
W ramach wydarzenia odbędą się 3 live’y i 1 webinar, a osoby, które zapiszą się na wydarzenie dostaną workbook z każdego spotkania.
KIEDY SIĘ SPOTYKAMY I O CZYM ROZMAWIAMY
LIVE nr 1; 09.04 godzina 21.00:
DAJ SIĘ ZOBACZYĆ! TO NAJLEPSZE CO MOŻESZ TERAZ ZROBIĆ.
LIVE nr 2; 12.04 godzina 21.00:
NIE PRZEPRASZAJ ZA SIEBIE! KOMUNIKACJA I BUDOWANIE WIZERUNKU PRZED KAMERĄ
LIVE nr 3; 16.04 godzina 12.00:
VIDEO CZY LIVE? KTÓRĄ FORMĘ PRZEKAZU WYBRAĆ
WEBINAR; 19.04 godzina 21.00:
JAK PRZYGOTOWAĆ DOBRE WYSTĄPIENIE PRZED KAMERĄ.
Serdecznie Cię zapraszam! DOŁĄCZ