Chcesz dzięki video budować swoją markę i rozwijać biznes? Czujesz, że masz coś ważnego i pięknego do powiedzenia światu i zaczynasz myśleć, że to może się udać?
Może! I uda się! Tylko nie odpuszczaj, jak już zaczęło Ci to kiełkować w głowie, to nie zawracaj. Możesz na chwilę się zatrzymać, odetchnąć i pomyśleć czego chcesz więcej i co Ci potrzebne, aby to zrealizować i idź po to.
Aby podbijać świta swoimi video trzeba się do tego trochę przygotować.
Zamiast tracić czas, energię i zapał na dziesiątki prób i testów, warto nauczyć się tego co i jak działa i wykorzystywać to świadomie, strategicznie i celowo.
Jeżeli chcesz popracować nad tym ze mną, to właśnie otworzyłam drzwi do 5 tygodniowego programu online: „Ty i Twoje video podbijacie świat”
Wszystkie szczegóły znajdziesz pod tym linkiem: Program online: „Ty i Twoje video podbijacie świat!”
Jeżeli zastanawiasz się czy program online to doby sposób uczenia się i czy na pewno z Tobą będę, pozwól, że przytoczę wiadomość, którą dostałam od Kasi, uczestniczki poprzedniej edycji tego programu:
Katarzyna Ragus
„Ogromnie polecam warsztaty z Sylwią. Pomimo, iż zajęcia odbywają się online to wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Są relacje, zaopiekowanie, merytoryczne i psychiczne wsparcie. Przeszłam proces od osoby, która nic nie wiedziała o video i nigdy nie nagrywała po osobę, która całkiem nieźle siebie radzi z teorią i praktyką. To zajęcia dla każdego!”