Jeżeli lubisz szybkie, konkretne i dostosowane do Ciebie rozwiązania, to ten warsztat będzie dla Ciebie idealny.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH WARSZTATEM

W trakcie weekendu rozprawimy się z pytaniami, które często sobie zadajesz i co więcej znajdziemy odpowiedzi! (w kwestiach nagrywania video oczywiście, nie w kwestiach sensu życia 🤣)

Parę godzin pracy w ciągu dwóch dni i zaoszczędzisz mnóstwo czasu na zastanawianie się: „Jakie video mam robić, by to miało sens dla rozwoju mojej marki i mojego biznesu” Może live, a może montaż, a może stories… yt, ig, fb… pionowo, poziomo i o czym…? Zanim zaczniesz inwestować czas i energię, testować rożne rozwiązanie, dowiedz się jakie każdy z tych formatów ma zalety, jakie wady i wybierz to, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!

W trakcie weekendu zaplanujemy strategię zoptymalizowaną pod kątem Twoim i rozwoju Twojej marki i biznesu.

Podziałamy tak byś po tym weekendzie wiedziała dokładnie co robić, nie miała wątpliwości jak i nie zastanawiała się dłużej co nagrywać.

To będzie warsztat online, ale liczba miejsc będzie mocno ograniczona, więc jeżeli się zastanawiasz nad udziałem, to zapisz się na listę osób zainteresowanych, by nie przegapić startu sprzedaży.

Przy okazji możesz zgarnąć krótki poradnik: Jak tworzyć świetne stories (z plannerem treści i szkoleniami video w środku)

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!